You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ayhan Elektrik ve Bobinaj Malzemeleri

Ayhan Bobinaj ve Elektrik Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti olarak Ebobinaj.com sanal mağaza üzerinden tüm üyelerimiz ile bayilerimize toptan bobinaj malzemesi temini, toptan el aleti yedek parçaları satışı ve elektrik ürünleri toptan satışı hizmet vermekteyiz. 

İstanbul Anadolu yakası bobinaj malzemeleri satan firmalar arasında yer alan AYHAN BOBİNAJ ve ELEKTİRK MALZEMELERİ bobinaj malzemesi satanlar arasında toptan fiyatla kendi bünyesindeki bayilerine ve EBOBİNAj online mağaza ile tüm TÜRKİYE geneline ürün ulaştırmakta. 

Tüm marka ve modellere uygun olarak orijinal ve muadil ürünler ile hizmet vermekteyiz. Aradığınız ürün marka ve modeline göre dilerseniz whatsapp hattımız, firma resmi telefon numaralarımızdan bizlere mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

2004 yılından günümüze kurumsal yapımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte, en uygun fiyatlarla sizlere ürün temini sağlamaktayız. 

El Aleti yedek parçaları, bobinaj malzemeleri, elektrik malzemeleri, motor parçaları gibi ana kategorilerde ürünlerimizi İstanbul merkezli olarak tüm yurt geneline satışını gerçekleştirmekteyiz. Firmamız sizlere stoklarında yer alan ürünleri en hızlı şekilde ulaştırmakta. Sizlerde %100 stoklu ürünlerimizle aradığınız yedek parça ve marka modele göre ürünü temin edebilirsiniz. 

Dilerseniz bizlere aşağıdaki telefon numaralarından hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Whatsapp Hattı: 0533 268 36 30