You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Hakkımızda

Ebobinaj.com online mağaza olarak faaliyetlerine yeni başlamış olsada, 2014 yılında elektrik ve bobinaj malzemeleri konusunda faaliyetlerine başlamıştır. Yedek parça, ve ithal ürünler ile sektörün en önemli firmaları arasında yer almakta. 


Ayhan Elektrik ve Bobinaj Malzemeleri 


İstanbul içerisinde servis ağı ile ürünleri sizlere kendi servisleri ve tüm Türkiye geneline anlaşmalı kargolar ile adresinize ulaştırmakta. Temsilcilik ve çözüm ortakları ile ihtiyacınız olan parçaların en uygun koşullarda sizlere ulaşmasını sağlamakta. 

Çağın gelişen teknolojilerine ayak uyduran, yeni müşterilerine ve bayilerine tüm sektör genelinde 40.000'i aşkın ürün çeşitliliği ile hizmet vermekteyiz. 

Türkiye genelinde ihtiyaç duyulan elektik malzemeleri ve bobinaj malzemeleri başta olmak üzere, tüm ihtiyaç kalemlerinde hem yeni ürünler, ve yeni markaları müşteri ağımız ve bayilerimiz aracılığı ile sizlere ulaştırmak. Firmamız online mağaza ile tüm ülke genelindeki bayilerine ortak ulaşım ve tüm ürünlerde sizlere destek olacak çözümler üretmekte. 


Ebobinaj.com Online Bobinaj Malzemeleri ve Elektrik ürünleri alabileceğiniz, yeni ürünleri takip edebileceğiniz, sipariş ve servis imkanlarımızdan faydalana bileceğiniz, yeni bayilik ve müşteri hesapları ile en uygun fiyatlı ürünleri alabileceğiniz bir mağaza olarak faaliyet vermekteyiz.